Головна » Оптимальний сонячний колектор

Оптимальний сонячний колектор

Cередньорічне випромінювання сонячної енергії в Україні (1235 кВт∙год/м²) є вищим ніж в Німеччині – 1000 кВт∙год/м², чи Польщі– 1080 кВт∙год/м² і забезпечує високу ефективність теплозабезпечення впродовж цілого року.

На сучасному ринку теплозабезпечення є дві технології сонячних колекторів: плоскі і вакуумно-трубчасті.

Компанія РенГрад пропононує застосовувати в українській клiматичній зоні саме вакуумно- трубчасті колектори, які мають ряд таких переваг:

  • Висока продуктивність при невеликих габаритах, низькі питомі кошти. На 30% більший енергетичний вихід аніж в плоских колекторах.
  • Найбільша ефективність при роботі в міжсезоння (весна/осінь). Завдяки вакууму, ідеальному теплоізолятору, aбсорбування сонячного випромінювання відбувається без тепловтрат на зовні, навіть, при наднизьких температурах оточуючого середовища.
  • Вакуумні труби мають круглу форму, кількість сонячної енергії, яка падає на сонячний колектор практично не змінюється протягом дня. Тому кількість поглинання сонячного випромінювання не залежить від кута падіння сонячного проміння і є значно більшою, в порівнаннні з плoским сонячним колектором.
  • Вакуумні трубки є легкозамінні. При пошкоджені однієї із трубок, робота колектора не зупиняється