Головна » Гібридна система незалежної електрифікації

Гібридна система незалежної електрифікації

Гібридна система вітрогенератор і сонячні панелі 

 Компанія РенГрад пропонує комплексні рішення для автономного забезпечення електроенергією приватних будинків, готельних комплексів, котеджів, фермерських господарств та малих підприємств. 

 Гібридна система базується на оптимальному використанні природньої енергії вітру і сонця для ефективної і комфортної життєдіяльності. Диверсифікаційна генерація вітрогенератором і сонячними панелями гарантує енергозабезпечення як у сонячну, так і у вітряну погоду.

 Система електричного регулювання турбіни побудована за принципом змінний струм генерації вітротурбіни – постійний струм накопичення- змінний струм в мережу/споживач. Застосування ланки постійного струму створює, своєрідний, буфер між регулюванням турбіни/генератора і роботою вихідного інвертора на мережу/ на споживача.

 Вся генерована вітротурбіною і сонячними панелями, електроенергія накопичується в акумуляторах або безпосередньо подається на інвертор, який моделює її в змінний стум і передає на мережу/споживача у відповідності до профілю навантаження.

 Типова система забезпечення електроенергією сімейного будинку із 3-х осіб  для прикарпатського регіону із середньорічною швидкістю вітру понад 5 м/с. Річне споживання 5.000 кВт*год. Максимальна потужність споживання 3 кВт

елемент опис кількість
вітряк (ротор, генератор)

      потужність 2кВт річ. виробіток 4.000 кВт*год

1 шт
сонячні панелі, 190 Вт сумарна потужність 570 Вт 3 шт
контролер заряду  турбіна + сонячна панель 1 шт
акумулятор 12В 180 A*год 4 шт
інвертор 3кВт, 220В 1 шт

 

 Розрахунок забезпечення електроенергією залежить від локальних природніх ресурсів і культури енергоспоживання,-ефективності і потрубує детального аналізу.

 Оберіть із компанією РенГрад оптимальне технічне рішення для незалежного, надійного і регенеративного eнергозабезпечення!