Головна » Генераторні станції

Генераторні станції

 

generator-benzinovyy

Сучасні енергомережі, на жаль, не завжди можуть гарантовано забезпечувати своїх споживачів якісним і безперебійним електроживленням. У разі аварій зовнішньої мережі та / або її відсутності, гарантовано електрикою можуть забезпечити генераторні станції.

Використання генераторних станцій (мініелектростанцій) це відмінне рішення проблеми якісного енергопостачання, відмінна можливість уникнути  збоїв та  перепадів напруги в мережі.

За видом двигунів всі генератори діляться на бензинові, дизельні, газові.

Бензиновий генератор в наші дні став популярний не тільки серед жителів приватних будинків, завдяки використанню в якості резервного живлення, але і серед людей займаються будівництвом, а також тих, хто віддає перевагу відпочинку далеко від міста. Дійсно, застосування йому можна знайти всюди. Сучасні моделі генераторів компактні і зручні в експлуатації. Випускаються вони, починаючи з 0.6 кВт, електричної потужності і мають конструкції, як з ручним, так і стартерним запуском.

Дизельгенератор – це автономна електростанція, в якій встановлено дизельний двигун внутрішнього згоряння, що передає енергію обертання вала на генератор змінного струму. Це прекрасна альтернатива в якості основного або аварійного джерела електроенергії – дизельна електростанція має тривалий ресурс роботи.

Газові генератори – дозволяють отримати повноцінну енергонезалежність, особливо в Україні, де спостерігається безперервне зростання цін на електроенергію. Газові електростанції дозволяють максимально ефективно використовувати газ (зріджений або магістральний) при цьому досягти високий економічний ефект і швидку окупність устаткування.