Головна » Розрахунки систем » Розрахунок системи гібридного електрозабезпечення

Розрахунок системи гібридного електрозабезпечення

Bикористання регенеративної енергії вітру і сонця для електофікації власної оселі, основні аспекти:

Середня кількість електроенергії, яку споживає Ваш будинок за місяць, рік (вимірюється в кіловат*годинах). Це своєрідна “робота”, яку вітрогенератор/сонячна панель має проробити за місяць/рік часу. Саме за показниками сроживання електроенергії вибираються і параметризується вітрові турбіни/сонячні панелі у залежності від наявності первинних джерел: середньої швидкості вітра/сонячного випромінювання.

Основний принцип: генерування електроенергії і споживання є абсолютно незалежними технічними процесами, які розділені між собою акумуляторними батареями. Акумулятори беруть енергію від вітряка/сонячної панелі, накопичують її і живлять нею будинок.

Основне завдання проектування: акумулятори постійно повинні бути наповненні, мати запас енергії для живлення будинку.

Основне технічне завдання: реалізувати систему живлення так, щоб споживачі отримали акумульований заряд у відповідності до їхніх номінальних потужностей. За видачу необхідних потужностей відповідає електричний інвертор, який моментально надає споживачам необхідну кількість Ватт (Вт). Інвертор має бути підібраний із номінальною потужністю більшою за пікове навантаження системи.

Визначити власне енергоспоживання & енерговиробіток системи

Визначити пікове навантаження